previous arrow
next arrow
Slider

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Sistemleri Hakkında Bilgiler

Camın tarihi antik çağlara kadar uzanmaktadır. İlk olarak ne zaman ve nerede üretildiği kesin bir kaynağa dayandırılmasa da birçok araştırmacı Mısır üzerinde yoğunlaşmaktadır. M.Ö. yıllara dayana bir geçmişi olan cam geçmişten günümüze birçok alanda kullanılmıştır. Yaşadığımız zamanda cam sadece günlük kullanım eşyalarında değil mimari kapatma sistemlerinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Bunun en iyi örneği olarakta cam balkon sistemini gösterebiliriz. Cam balkon sistemi sadece balkonlarla sınırlı kalmayıp birçok alanda faal olarak kullanılmaktadır. Cam balkon sistemleri cafe, bar, restaurant, havuz başı, teras vb. birçok mekânda sıkça uygulanan bir sistem olmuştur. Kullanım kolaylığı, kolay temizlenme özelliği, şık görünümü ve görselliği bozmadığı için birçok alanda tercik edilmektedir.

Katlanır cam balkon sistemleri fiyat olarak değişkenlik göstermektedir. Kullanılan malzemelerden kaynaklanan bu fiyat farklılıklarının siz değerli müşterilerimizi yanıltmamasını dileriz.

Kullanılan camın kalınlığı, kırılmaz özelliği, katlanır cam balkonun ana malzemeleri dikkatle seçilmelidir. Denizdizayn cam balkon olarak sizin için en iyisini düşünüyoruz.

Denizdizayn cam balkon sistemleri olarak uzun yıllardır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ana ürün grubumuz katlanır cam balkon sistemleri olmakla beraber;

  • Katlanır cam balkon sistemleri
  • Kış bahçesi sistemleri
  • Açılır tavan sistemleri
  • Oval cam balkon sistemleri
  • Eşikli eşiksiz sürgü cam sistemleri
  • Askılı cam sistemleri

gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat