previous arrow
next arrow
Slider

Oval Cam Balkon Sistemleri

Oval Cam Balkon Sistemleri Hakkında Bilgiler

Cam Balkon sistemleri de çağımıza ve kullanıcıların gereksinimleri ve balkon çeşitlerine ayak uydurarak gelişmiş ve yeni şekiller almıştır. Cam Balkon sistemleriKatlanmalı Cam Balkon Sistemi, Raylı Cam Balkon Sistemleri, Yuvarlak (Oval) Cam Balkon Sistemleri, Düz Cam Balkon Sistemleri gibi.

Oval cam balkon sistemleri dış ve içe doğru oval şekillerde tasarlanabilir. Evlerinize ya da iş yerlerinize daha görsel bir hava katmanın yanı sıra daha geniş bir iç hacim sağlamaktadır.

Farklı bir tasarım istiyorsanız ya da tasarımın cephe özelliğini bozmadan daha etkili bir şekilde durmasını istiyorsanız oval cam balkon sistemleri tam da size göre.

 

Katlanır cam balkon sistemlerinden olan oval cam balkonlar kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Genelllikle balkonlarda, kafeteryalarda ve benzeri dükkanlarda dış mekanlarda kullanılmaktadır.

Hırsızlığa karşı camdan cama özel mekanizma kilidi bulunmaktadır.

Ölçü alınırken gelişmiş lazer teknolojisi ile yaşam alanlarınızı bilgisayar ortamında yeniden tasarlandıktan sonra, mimarlarımız tarafından 3 boyutlu çizimleri sizinle paylaşıyoruz. 3 Boyutlu tasarımı incelemeniz sonucunda “0” hata payı ile yaşam alanınızı yeniden inşa ediyoruz.

Kullanımış olduğumuz alüminyum çerçevelerimiz, paslanmaz demir oranı “0” olup sade alüminyum olup, külçe alüminyumlardan profil haline getirilmektedir. Belirli ölçülerde kesilip, mekanlarınıza uygun hale getirilip montajlanmaktadır.

Kullanmış olduğumuz aksesuarlar paslanmaz çelikten yapılmakta olup ve üzerine ayrıca plastik kalıplarda korunmaktadır. Bunun nedeni zaman geçtikçe paslanmaz, okstilenme ve benzeri deformasyonlardan karşı korumaktır.

Contalar silikon özelliğine sahiptir. İklim değişikliğinde sıcağa ve soğuğa karşı genleşmeye karşı dayanıklıdır. Bu bağlamda contalar su geçirmez.

Camların kapanma alanlarında yani kasa ile camı hareket ettiren mekanizma arasında kullanılan ithal kıl fitil 1200mm kalınlığındadır. Zamana karşı yıpranmaya, yağmura, rüzgara ve ısıya dayanıklıdır.

Yuvarlak cam balkonda patentli özel dereceli kapaklar kullanılmakta ve cam arasına gelen şeffaf slikon contalar derecesi uygulanmakta veya mıknatıslı veya boru conta uygulanmaktadır.

Denizdizayn cam balkon sistemleri olarak yuvarlak ya da oval cam balkon sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Üretimden montaj aşamasına kadar her zaman sizin yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat