previous arrow
next arrow
Slider

Hakkımızda

Deniz Dizayn olarak, 2006 yılından bu yana kendisini geliştirerek yolculuğuna devam etmekteyiz. Deniz Dizayn olarak siz değerli müşterilerimize Cam Balkon, Kış Bahçesi, Otomatik ve Manuel Panjur, Kepenk Sistemleri, Fotoselli Kapı, Oda Kapısı ve Dış Cephe Uygulamaları konularında uygun fiyat ve yüksek işçilik kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

Sektörde atılımcı ve girişimci zihniyetinden ödün vermeyen firmamız şuan dünyanın cam balkon sektöründe en zengin ürün yelpazesini oluşturup müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Firmamız her geçen gün yeni atılımlara imzasını atmaktadır.

Günışığının , yaşam ve çalışma mekanlarınızdan eksik olmaması için ;

Bilinçli ve farkındalığı yüksek,

Konusunda uzman çalışanlarımızla,

Sürekli geliştirdiğimiz iş ve olanaklarımızla,

İhtiyaç duyulan yer ve zamanda,

En uygun çözümlerimizle hazır olacağız…

Neler Yapıyoruz?

Cam Balkon, Katlanır Cam Sistemleri , Açılır Motorlu Tente Sistemleri, Sineklik Sistemleri, Fotoselli Kapı Sistemleri, Balkon Camlama , Vitrin Kapama , Cam Kapı , Alüminyum Doğrama , Kış Bahçesi

Vizyonumuz: Firmamız işinde uzman, güler yüzlü personeliyle siz degerli müşterilerimize hizmet vermeyi ilke edinmiştir.Her geçen gün bilgi birikimini artıran kadromuz, en iyisini yapabilmek için çaba ve gayretlerine devam etmektedir.

Misyonumuz: Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız çagın gerektirdiği ,yenilikleri bünyesinde barındırarak en kısa sürede ve kaliteli hizmet verme anlayışını kendisine misyon edinmiştir.

WhatsApp chat